Produkty z papieru

Albumy scrapbooking

Moją obsesją jest kolekcjonowanie wspomnień. Piszę, że obsesją bo mam ogromną potrzebę by zamknąć w kadrze każdą chwilę, by opisać co tylko się da. Być może to lęk przed zapomnieniem, może chęć przekazania wszystkiego kolejnym pokoleniom. W każdym razie nie wyobrażam sobie życia bez wywołanych zdjęć i pamiętników opisujących mniej lub bardziej ważne wydarzenia.

Albumy, które powstają w naszej pracowni to nie tylko wyjątkowa oprawa dla wspomnień ale także kunszt wykonania i ogrom serca wkładanego w każdy produkt. Świadczy o tym nie tylko fakt używania materiałów najwyższej jakości od tkanin po papiery nierzadko sprowadzane aż ze Stanów Zjednoczonych ale także personalizacja produktu – który często można powiedzieć szyty jest na miarę.

Często pytacie o rozmiary albumów, ilość zdjęć itp. Wszystko zależy tak na prawdę od Was – większość albumów powstaje na indywidualne zamówienie. Produkty nie personalizowane dostępne w naszym sklepie są opisane z podaniem liczby stron i tego ile zdjęć, jakiej wielkości może pomieścić. W albumach znajdziecie też liczne schowki, miejsca na zapiski, zakładki i hasła. Jest to idealna kronika rodzinnego życia lub pamiętnik z życia naszej pociechy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *